Lista produktów marki AudioTechnica

Audio-Technica od ponad 50 lat wyznacza kierunki rozwoju w branży audio. Obecnie Audio-Technica oferuje ogromną gamę wkładek gramofonowych, które reprezentują wiele lat nieustających prac badawczo-rozwojowych mających na celu  dostarczanie jak najlepszych produktów dla miłośników czarnej płyty.

Audio-Technica po 38 latach zdecydowała się na zmianę swoich podstawowych modeli, co pokazuje jak dobre i ponadczasowe są to produkty. Mimo coraz większej konkurencji ze strony rozwiązań cyfrowych Audio-Technica nadal jest innowacyjna i pomysłowa - udowadnia to wprowadzeniem nowych wkładek - serii VM95. Seria VM95 oprócz tego, że zastępuje doskonale znane i cenione wkładki AT91 i AT95E to wprowadza jeszcze możliwość swobodnego rozwoju posiadanej wkładki serii VM95 do wyższego modelu tylko poprzez wymianę igły gramofonowej. Nie musisz już wymieniać całej wkładki gramofonowej żeby usłyszeć jeszcze więcej ze swoich płyt winylowych, wystarczy zmiana igły na wyższy model, który odczyta więcej informacji z czarnego krążka.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji
Audio-Technica AT-VM95 C oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 C oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 C oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95C z igłą ze szlifem stożkowym:

Podstawowy model serii wyposażony w igłę ze szlifem stożkowym 0,6 mm, udoskonalony w stosunku do poprzedników AT91 i AT91R. Wkładka oferuje lepsze właściwości brzmieniowe dzięki zastosowaniu aluminiowego wspornika i konstrukcji cewki zapewniającej wyższe napięcie wyjściowe (4 mV).

179,90 zł
Szybki
Audio-Technica AT-VM95 EN oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 EN oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 EN oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95EN wyposażona jest w aluminiowy wspornik i pełną igłę ze szlifem eliptycznym 0,3 x 0,7 mil. Wkładka dostarcza napięcie wyjściowe 3,5 mV i obsługuje pasmo przenoszenia sięgające od 20 Hz do 23 kHz. VM95EN kompatybilna jest z wszystkimi igłami dostępnymi dla serii VM95.

555,00 zł
Szybki
Audio-Technica AT-VM95 ML oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 ML oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 ML oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95ML jest jedną z najbardziej wyrafinowanych wkładek gramofonowych z nowej serii VM95 Audio-Techniki. Model ten wyposażony został w pełną igłę diamentową ze szlifem mikroliniowym. Zastosowanie tego szlifu pozwala dwukrotnie zwiększyć żywotność igły.

799,00 zł
Szybki
Audio-Technica AT-VM95 SH oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 SH oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 SH oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95SH jest najbardziej zaawansowaną wkładką gramofonową z nowej serii VM95. Ten flagowy model wyposażony został w pełną igłę ze szlifem Shibata, który jest ceniony w szczególności przez najbardziej wymagających użytkowników płyt winylowych.

890,00 zł
Szybki
Audio-Technica AT-VM95 SP oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 SP oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 SP oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95SP do płyt SP 78 obr./min.

Zaprojektowana specjalnie dla płyt SP, z dwoma wyjściami zbalansowanymi, wkładka ta wykorzystuje stożkową igłę 3 mil i aluminiowy wspornik. Rozwiązanie to pozwala specjalistom od archiwizacji korzystać z prawej lub lewej strony rowka.

379,00 zł
Szybki