Audio-Technica AT-VM95 SH oryginalna wkładka gramofonowa


999,00 zł
Brutto

ORYGINALNA WKŁADKA GRAMOFONOWA  Z DIAMENTOWĄ IGŁĄ AUDIO-TECHNICA AT-VM95 SH. Model ten wyposażony został w pełną igłę diamentową ze szlifem Shibata!

AT-VM95SH jest najbardziej zaawansowaną wkładką gramofonową z nowej serii VM95. Ten flagowy model wyposażony został w pełną igłę ze szlifem Shibata, który jest ceniony w szczególności przez najbardziej wymagających użytkowników płyt winylowych. Specjalnie zaprojektowany szlif, zapewnia lepsze śledzenie niż w przypadku szlifu eliptycznego. Obszar śledzenia jest dokładniejszy dzięki lepszemu, pełniejszemu kontaktowi igły z rowkiem płyty. Efektem jest najwierniejsze odwzorowanie zapisanego materiału muzycznego przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka zużycia płyty winylowej. Igła ze szlifem Shibata sprawia, że średnie i niskie tony są mocne i bogate.

AT-VM95 E.jpg

AT-VM95SH wykorzystuje aluminiowy wspornik oraz pełną igłę ze szlifem Shibata. Wkładka dostarcza napięcie wyjściowe 3,5 mV i obsługuje pasmo przenoszenia sięgające od 20 Hz do 25 kHz. VM95SH kompatybilna jest z wszystkimi igłami dostępnymi dla serii VM95.

AT-VM95 ML1.jpg

Seria VM95 składa się z 18 nowych produktów, sześciu wkładek z tym samym elektromagnetycznym korpusem wyposażonych w sześć różnych igieł. Nowa seria VM95 oferuje wiele możliwości wyboru w szerokim zakresie cenowym, dostosowanym do każdego portfela. Wszystkie sześć modeli dostępne jest również w konfiguracji z fabrycznie zamontowaną główką AT-HS6BK. Dzięki takiemu rozwiązaniu fani analogu mogą w szybki i bezproblemowy sposób zmienić wkadkę gramofonową na inną dostosowaną np. do rodzaju odtwarzanej płyty LP.

AT-VM95 SH
Rodzaj szlifu
Nude Shibata
Zalecana siła nacisku
2,0 g
Siła nacisku
1,8 - 2,2g
Przeznaczenie
Home Audio
Typ uchwytu
1/2 cala
Typ wkładki
MM
Pasmo przenoszenia
20 ~ 25.000 Hz
Balans kanałów
1,5 dB (1 kHz)
Separacja kanałów
23 dB
Pojemność obciążenia
100 - 200 pF
Rezystancja obciążenia
47 KΩ
Napięcie wyjściowe
3,5 mV
Waga wkładki
6,1 g
Wymiary
17.2 x 18.9 x 28.3 ( H x W x D mm)
Śrubki mocujące
tak

Powiązane produkty

9 podobne produkty