AT-VMN95 E oryginalna igła Audio-Technica


165,00 zł
Brutto

AT-VMN95 E igła z wklejaną, diamentową końcówką o szlifie eliptycznym 0,3 x 0,7 mil

Igła gramofonowa Audio-Technica AT-VMN95 E

AT-VMN95 E jest igłą wykorzystywaną we wkładce gramofonowej Audio-Techniki VM95. Igła wyposażona jest w aluminiowy wspornik oraz wklejaną igłę ze szlifem eliptycznym. Zaletą szlifu eliptycznego jest wyższa precyzja śledzenia rowka płyty w porównaniu ze szlifem stożkowym, co przekłada się na lepszą odpowiedź częstotliwościową i fazową przy jednoczesnym zredukowaniu zniekształceń.

AT-VMN95 E igła z wklejaną, diamentową końcówką o szlifie eliptycznym 0,3 x 0,7 mil

Wkładki Audio-Technica serii VM95 mogą być używane niemal w nieskończoność, dzięki możliwości łatwej wymiany igły, która się  po pewnym czasie zużywa. Gdy jej parametry spadną, możesz dokonać łatwej wymiany na ten sam model bądź skorzystać w możliwości wyboru igły . o innym niż pierwotnie szlifie. Dzięki temu w prosty sposób można upgradować swój gramofon o igłę o lepszym, bardziej „dokładnie” śledzącym szlifie.

AT-V_szlify1.jpgWszystkie sześć wkładek gramofonowych z linii VM95 korzysta z takiego samego elektromagnetycznego układu napęd-korpus, dlatego każdy z zamienników igieł jest w pełni kompatybilny z wkładkami AT-VM95.

AT-VMN95 E
Rodzaj szlifu
Eliptyczny
Zalecana siła nacisku
2,0 g
Siła nacisku
1,8 - 2,2g
Przeznaczenie
Home Audio

Powiązane produkty

16 podobne produkty