Wkładka gramofonowa

Wkładka gramofonowa ma duży wpływ na jakość odtwarzania. Kluczową sprawą jest wykonanie samej wkładki, ale również jej dopasowanie do innych części posiadanego sprzętu. Wybór wkładki gramofonowej nie jest prosty, jednak warto rozważyć zakup, gdyż różnica w brzmieniu może być znacząca. Nasi specjaliści chętnie podpowiedzą Państwu w wyborze. Każda prezentowana na stronie wkładka gramofonowa posiada doskonałe parametry, które w przypadku dobrego dopasowania do ramienia i przedwzmacniacza mogą zapewnić świetne brzmienie.

 

Wkładki

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Audio-Technica AT-VM95 C oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 C oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 C oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95C z igłą ze szlifem stożkowym:

Podstawowy model serii wyposażony w igłę ze szlifem stożkowym 0,6 mm, udoskonalony w stosunku do poprzedników AT91 i AT91R. Wkładka oferuje lepsze właściwości brzmieniowe dzięki zastosowaniu aluminiowego wspornika i konstrukcji cewki zapewniającej wyższe napięcie wyjściowe (4 mV).

179,90 zł
Szybki
Audio-Technica AT-VM95 E oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 E oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 E oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95E wkładka z igłą z wklejaną, diamentową końcówką o szlifie eliptycznym

Aluminiowy wspornik i igła z wklejaną, diamentową końcówką ze szlifem eliptycznym 0,3 x 0,7 mil zapewniają znakomitą jakość dźwięku. Zastosowanie nowej konstrukcji cewki pozwoliło zwiększyć napięcie wyjściowe (4 mV) w porównaniu z poprzednimi modelami AT95E i AT95EX.

244,90 zł
Szybki
Audio-Technica AT-VM95 EN oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 EN oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 EN oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95EN wyposażona jest w aluminiowy wspornik i pełną igłę ze szlifem eliptycznym 0,3 x 0,7 mil. Wkładka dostarcza napięcie wyjściowe 3,5 mV i obsługuje pasmo przenoszenia sięgające od 20 Hz do 23 kHz. VM95EN kompatybilna jest z wszystkimi igłami dostępnymi dla serii VM95.

555,00 zł
Szybki
Audio-Technica AT-VM95 ML oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 ML oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 ML oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95ML jest jedną z najbardziej wyrafinowanych wkładek gramofonowych z nowej serii VM95 Audio-Techniki. Model ten wyposażony został w pełną igłę diamentową ze szlifem mikroliniowym. Zastosowanie tego szlifu pozwala dwukrotnie zwiększyć żywotność igły.

777,00 zł
Szybki
Audio-Technica AT-VM95 SP oryginalna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95 SP oryginalna wkładka gramofonowa

Audio-Technica AT-VM95 SP oryginalna wkładka gramofonowa

AT-VM95SP do płyt SP 78 obr./min.

Zaprojektowana specjalnie dla płyt SP, z dwoma wyjściami zbalansowanymi, wkładka ta wykorzystuje stożkową igłę 3 mil i aluminiowy wspornik. Rozwiązanie to pozwala specjalistom od archiwizacji korzystać z prawej lub lewej strony rowka.

379,00 zł
Szybki