Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC WZGR2-neo


385,00 zł
Brutto

REWELACYJNY NISKOSZUMOWY, NIEZNIEKSZTAŁCAJĄCY PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY MM/MC ZGODNY Z RIAA

ilość
Obecnie brak na stanie


Jeżeli Twój gramofon gra cicho, wzmacniacz lub amplituner nie ma wejścia "phono" przeznaczonego do gramofonu to potrzebujesz przedwzmacniacza, oferowany model to wysokiej klasy pre-amp pasujący do większości modeli gramofonów !!!

  • OBSŁUGA WKŁADEK MM I MC
  • BARDZO DOBRY STOSUNEK - CENA / JAKOŚĆ
  • UNIWERSALNE WEJŚCIA AUDIO - RCA ( CHINCH) + 5 DIN
  • WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
  • ZACISK UZIEMIENIA
  • REWELACYJNY NISKOSZUMOWY, NIEZNIEKSZTAŁCAJĄCY PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY ZGODNY Z RIAA
  • ZASILACZ SIECIOWY W KOMPLECIE

Producent udziela dożywotniej gwarancji na urządzenie  WZGR2-neo z wyłączeniem zasilacza sieciowego na który udzielana jest gwarancja 24 miesięcy od daty zakupu !!!

Ten wysokiej jakości, stereofoniczny przedwzmacniacz gramofonowy przeznaczony jest do zamiany sygnału elektrycznego wkładki gramofonowej na sygnał akustyczny odpowiedni dla liniowych wejść audio wzmacniaczy mocy lub ampli-tunerów. Jego podstawowym zadaniem jest wzmocnienie sygnału z wkładki gramofonowej oraz dokonanie odpowiedniej korekcji RIAA tego sygnału aby wydobyć jak najlepsze brzmienie z odtwarzanego sygnału.

Dla jak najlepszej jakości dźwięku zastosowano w nim ultra niskoszumowe wzmacniacze operacyjne wykonane w technologii SMD oraz podczas projektowania duży nacisk położono na zastosowano  odpowiedniego uziemienia całego obwodu elektronicznego oraz o jak największą separację kanałów aby uniknąć przesłuchów między kanałowych.

MM_MC.png       Jako nieliczny, przedwzmacniacz ten ma wbudowany przełącznik typu wkładek MM (Moving Magnet) / MC (Moving Coil) wraz ze wskaźnikiem LED i jest w stanie obsługiwać oba typy wkładek gramofonowych.

      Wbudowany potencjometr czułości wejścia (GAIN) pozwoli na dokładne dostosowanie siły, wzmocnienia sygnału wejściowego  tak aby sygnał  wyjściowy zrównoważyć z innymi sygnałami we wzmacniaczu mocy lub ampli-tunerze natomiast
LED-owy wskaźnik (VU METER) dostarczy szybko informacji o sile ustawionego sygnału.

     Przedwzmacniacz posiada również wyjście słuchawkowe Jack 3.5mm (AUDIO MONITOR) wraz z potencjometrem do regulacji głośności sygnału na słuchawkach. Pozwala to w szybki sposób sprawdzić jakość i poziom odtwarzanego sygnału bez konieczności podłączania całego zestawu wzmacniaczy mocy.

      Na tylnym panelu przedwzmacniacza znajdują się gniazda wejściowe (Phono INPUT) do których należy podłączyć sygnał z gramofonu. Przedwzmacniacz ten posiada  dwa typy złącz sygnałowych, gniazda RCA (Cinch) oraz dla starszych gramofonów gniazdo DIN-5.

      Podobnie gniazda wyjściowe  (Audio OUTPUT) do których należy podłączyć przewody sygnałowe do wzmacniacza mocy lub ampli-tunera.  

      Przedwzmacniacz zasilany jest napięciem stałym DC12V z zasilacza sieciowego dołączonego do zestawu za pośrednictwem gniazda zasilającego DC5.5/2.1.
               
Prezentacja 360 stopni        

Preamp_JKM
Napięcie wejściowe
5mV / 100 kOhm / 1kHz MAX: 30 mV
Pasmo przenoszenia
15Hz - 30000Hz
Separacja kanałów
35dB
Wejścia / Wyjścia
CINCH ( RCA), DIN 5 - PIN
Wymiary
80 x 122 x 44 mm
Wzmocnienie MM
regulowane 10-70dB
Napięcie zasilania
12V DC
Impedancja wejściowa
47kΩ
Zniekształcenia
0.01% przy 1kHz

3 podobne produkty